Онлайн нарада Одеської ОДА

Дата: 18.01.2022 14:30

18 січня, Любашівський селищний голова Геннадій Павлов разом з керівниками структурних підрозділів селищної ради прийняли участь у відео-селекторній нараді під керівництвом голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького.

В рамках наради, з головами районних державних адміністрацій, районних рад та територіальних громад Одеської області було розглянуто та обговорено актуальні питання про можливі джерела фінансування з Державного бюджету проєктів розвитку Одеської області, про стан готовності органів управління підпорядкованих сил цивільного захисту до ліквідації можливих наслідків надзвичайних ситуацій зимового періоду в Одеській області.