Шановні жителі Любашівської селищної територіальної громади!

Дата: 25.01.2022 16:04

Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любашівської селищної ради від 25 січня 2022 року апарат та структурні підрозділи селищної ради працюватимуть з застосуванням посилених карантинних заходів.

Призупинено особистий прийом громадян    керівництвом та керівниками структурних підрозділів Любашівської селищної  ради.

Особистий прийом громадян здійснюватиметься лише за попереднім записом за телефоном. Звернення можете надсилати на електронну пошту luba.rada@ukr.net, через форму зворотнього зв'язку на веб-сайті Любашівської селищної ради в розділі "Контакти", через офіційну сторінку в соціальній мережі фейсбук "Любашівська громада", а також користуйтесь всіма можливими варіантами онлайт через Вайбер та інші Інтернет-програми.

Увага! Громадяни, які є без захисних масок, не дотримуються соціальної дистанції, не мають відповідного документу про вакцинацію або мають будь-які ознаки нездужання, до приміщень селищної ради не допускаються.

Просимо вибачення за тимчасові незручності, але такі міри безпеки пов'язані взагалі з ростом захворюваності та лабораторно підтвердженими випадками захворювання серед працівників структурних підрозділів та апарату Любашівської селищної ради.

Пропонуємо Вашій увазі телефони для звернень;

ПІБ

Вальчук Людмила Іванівна

2-25-78

5