Координаційна рада з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

Дата: 03.02.2022 08:53

02 лютого, під керівництвом керуючого справами (секретар) виконавчого комітету Любашівської селищної ради Наталі Бобошко проведене позачергове засідання членів Координаційної ради з питань сімї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми Любашівської селищної територіальної громади.

Розглянуті питання узгодження суб’єктами взаємодії плану реабілітації особи, яка постраждала від торгівлі людьми та про належну організацію взаємодії субєктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі

За результатами розгляду питань, які були заслухані на координаційній раді, виконавцям надано рекомендації з метою належного вирішення нагальних питань та прийнято відповідні рішення.