ЗНО на 200 балів

Дата: 04.02.2022 08:21

З метою забезпечення якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання випускників закладів загальної середньої та професійної освіти, заохочення здобувачів освіти до поглибленого вивчення дисциплін,

з 8 лютого 2022 року,

на базі Центру дистанційної освіти комунального закладу

«Рішельєвський науковий ліцей»

реалізуватиметься проєкт Одеської обласної державної адміністрації «ЗНО на 200 балів».

Заняття з основних предметів - української мови, історії, біології, фізики, математики у форматі онлайн-лекцій проводитимуть викладачі комунального закладу «Рішельєвський науковий ліцей», Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського та інших провідних вишів м.Одеса.

Трансляції лекцій будуть організовані на YouTube-каналі дистанційного навчання комунального закладу «Рішельєвський науковий ліцей».

До навчання запрошуються учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти Одеської області, випускники закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та усі, хто бажає складати зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році.