До 15 лютого у Любашівській громаді продовжили дистанційне навчання школярів

Дата: 08.02.2022 15:21

08 лютого, під керівництвом Любашівського селищного голови Геннадія Павлова, проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любашівської селищної ради.

В зв'язку з ростом захворюваності на коронавірусну хворобу (COVID-19) та респіраторні хвороби серед педагогічних працівників, персоналу і учнів навчальних закладів, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любашівської селищної ради прийняла рішення продовжити навчання учнів 1-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти громади за допомогою дистанційних технологій з 09 по 15 лютого 2022 року.

Дані доручення старостам та виконавчому комітету селищної ради разом з мобільними бригадами ЦПМСД забезпечити вакцинацію населення від COVID-19, а також організувати роботу апарату та структурних підрозділів селищної ради з застосуванням посилених карантинних заходів. Для належної організації вакцинації від поліомієліту запропоновано залучити керівників закладів дошкільної освіти громади. Планова робота по щепленню дітей від поліомієліту продовжується, в тому числі в складі оперативних виїзних бригад.

Бережіть себе та будьте здорові!