11 лютого відбулася позачергова дванадцята сесія Любашівської селищної ради VІІІ скликання

Дата: 11.02.2022 15:07

11 лютого під керівництвом Любашівського селищного голови Геннадія Павлова відбулася позачергова дванадцята сесія Любашівської селищної ради восьмого скликання. З 26 депутатів присутні 18.

На початку сесії голова Любашівської селищної територіальної громади Геннадій Павлов привітав депутатів, які в межсесійний період святкували день народження.

Під час сесії було розглянуто ряд питань із різних сфер життєдіяльності громади, які попередньо детально обговорювалися та розглядалися на засіданнях постійних комісій селищної ради, а також було прийнято рішення про звернення депутатів Любашівської селищної  ради до  Президента України, Верховної  Ради України, Голови Служби  безпеки  України, Генерального прокурора,   Міністерства внутрішніх  справ  України щодо  необхідності  посилення  боротьби  за національні  інтереси  України.

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів  Любашівської селищної  ради до  Президента  України, Верховної  Ради України, Голови Служби  безпеки  України, Генерального прокурора,   Міністерства внутрішніх  справ  України щодо  необхідності  посилення  боротьби  за національні  інтереси  України

Сьогодні наша держава опинилася  в дуже  непростому  становищі - на  сході  України  уже  восьмий рік  триває операція  об’єднаних  сил(АТО). Проте ми  спостерігаємо  серйозні  зусилля, яких докладає  українська влада  й наші міжнародні партнери, аби на Донбасі запанував  мир  і щоб  досягнутий  він був виключно політико-дипломатичним  шляхом.

У цій  ситуації надзвичайно   важливо  зберігати  впевненість у  своїх силах,   у нашій армії, мати   холодний і тверезий розум, щоб діяти виважено  й  виключно  в  інтересах України, майбутнього нашого  народу.

Тому ми, депутати  Любашівської селищної ради, підтримуємо  дії Президента України Володимира  Зеленського, як  Гаранта  Конституції України  та підтримуємо його  всілякі дії, направлені на  зміцнення  національної  безпеки  нашої держави.

Упевнені, що  й  сьогодні  міжнародна  спільнота  підтримує нашу державу, не дасть  можливості реалізувати будь-які антиукраїнські  сценарії.

Також важливо не забувати, що в Україні  є окремі люди, котрі  працюють  проти  національних  інтересів, проти   України.  Відповідно  державні  органи  мають  посилити  боротьбу  з такими  зрадниками, людьми, які  розколюють  суспільство, розхитують  політичну ситуацію.

У нинішніх умовах усім нам важливо об’єднатися, працювати заради нашої держави і дбати про добробут кожної нашої громади, бо саме з таких більших чи менших громад складається Україна. Адже, якщо громади будуть єдиними й сильними – буде єдиною  і сильною вся наша держава!