Дата: 15.02.2022 08:11

Відповідно до статті 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Любашівська селищна рада  повідомляє про початок розроблення містобудівної документації:

Розроблення Генеральних планів с. Сергіївка, с. Олександрівка, с. Яновка Любашівської територіальної громади Подільського району Одеської області.

Підстава для розроблення: рішення Любашівської селищної ради від 17.04.2020 № 993 «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації – Генеральний план населеного пункту (зонінг та ДПТ) с. Сергіївка Любашівського району Одеської області», рішення від 17.04.2020 № 994 «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації – Генеральний план населеного пункту (зонінг та ДПТ) с. Яновка Любашівського району Одеської області», рішення від 17.04.2020 № 995 «Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації – Генеральний план населеного пункту (зонінг та ДПТ) с. Олександрівка Любашівського району Одеської області».

Замовник : Любашівська селищна рада.

Мета проекту: розроблення генеральних планів с. Сергіївка, с. Олександрівка, с. Яновка Подільського району, Одеської області, у відповідності до чинного законодавства з врахуванням перспективи розвитку сіл.

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати у відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Любашівської селищної ради за адресою : вул. Софіївська, 97 смт Любашівка.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації.

Пропозиції після встановленого строку, не розглядаються.

Замовник : Любашівська селищна рада.

Пропозиції після встановленого строку, не розглядаються.