Привітання з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 08:14

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Усі історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з воєнними конфліктами в різних куточках планети, не оминули й Україну. Тисячі українців пройшли через «гарячі точки» в іноземних країнах. Окрім Афганістану, українці несли службу в Лівані, Угорщині, Єгипті, Іраку, Анголі, Чехословаччині, Ефіопії, Югославії. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності.

Ми пам’ятаємо про загиблих, схиляємо голови перед їх подвигом та мужністю. Сьогодні Україні як ніколи потрібні ваш безцінний досвід і моральні якості, активна громадянська позиція та професіоналізм.

Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність, героїзм та відданість військовому обов’язку. Усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, бажаю міцного здоров’я, родинного затишку, щастя  і  миру.

З  повагою

Любашівський селищний голова                                     Геннадій ПАВЛОВ