До уваги громадян, які користуються пільгами на придбання палива, у тому числі рідкого, скрапленого балонного газу для побутових потреб Любашівської селищної територіальної громади!

Дата: 15.02.2022 14:17

До уваги громадян, які користуються пільгами на придбання палива,

у тому числі   рідкого, скрапленого балонного газу для побутових потреб

Любашівської селищної територіальної громади!

Центром надання адміністративних послуг та старостинським округами Любашівської селищної територіальної громади розпочатоприйомзаяв на адреснугрошовудопомогу на тверде паливо та скраплений газ на 2022 рік.

Тому просимо усіх пільговиків (особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, учасники війни, сім’ї померлих (загиблих) ветеранів війни, багатодітні сім’ї, а також інші категорії, які  мають право на надання пільг тільки на придбання твердого палива готівкою (без врахування скрапленого газу) відповідно до затверджених норм, а саме: ветерани військової служби; органів внутрішніх справ; ветерани національної поліції; особи, якіпостраждали в наслідок аварії на ЧАЕС), що  користуються для опалення будинків вугіллям, а для приготування їжі - скрапленим газом та не звертались за субсидією,  звернутися до Центру надання адміністративних послуг та до старостинських округів громади для оформлення адресної грошової допомогина твердепаливо та скраплений газ на 2022 рік.

Прийомдокументів для оформленняадресноїгрошовоїдопомоги на твердепаливо та скраплений газ здійснюється за особистоюзаявоюпільговика.

При собі мати наступні документи:

1. Паспорт.

2. Пільгове посвідчення.

3. Ідентифікаційний номер платника податку.

4. Бланки на оформлення пільг із типографії.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном (04864) 2- 12-21.