Привітання з Днем єднання.

Дата: 16.02.2022 11:52

Доброго дня шановна громадо!

Відповідно до Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 15 лютого 2022 року, за № 53/2022 в Україні - 16-го лютого 2022 року встановлено свято - День єднання.

Ідея Дня єднання виникла на початку лютого 2022 року, коли з'явилася інформація про те, що саме 16 лютого Росія може здійснити повномасштабне вторгнення в Україну.

Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій.

Як зазначив Президент України у своєму зверненні до українців «Сьогодні Україну лякають великою війною і вкотре призначають дату воєнного вторгнення. Але наша держава зараз сильна як ніколи». Володимир Зеленський зауважив, що це не перша загроза, з якою зіткнувся сильний український народ і вкотре проявив свої найкращі якості- це згуртованість і волю до перемоги.

«Сьогодні ми чітко розуміємо всі виклики, які стоять перед нами, і що з ними робити. Ми впевнені в собі, але не самовпевнені. Ми розуміємо всі ризики. Ми постійно стежимо за ситуацією, прораховуємо різні сценарії, готуємо достойні відповіді на всі можливі агресивні дії» - наголосив Президент України.

Свято з’єднання встановлено з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського тиску на суспільну свідомість.

Тому, на виконання Указу Президента саме сьогодні піднято Державний Прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах та о 10 годині буде виконано Державний Гімн України.

До цього свята долучаємось і ми, з вами, всією Любашівською селищною територіальною громадою.

З нагоди свята зичу всім нам миру, злагоди, порозуміння, впевненості в завтрашньому дні, щастя. Нехай життя в нашій країні буде для кожного в достатку, радості, спокої. Нехай завжди над нашими землями світить сонце, і всім нам тут буде світло, тепло, затишно. Ще раз всіх з Днем єдності!

З повагою

в.о Любашівського селищного голови                                                          Людмила МОКРЯК