Благодійна акція «90 добрих справ» до 90-річчя Одеської області!

Дата: 22.02.2022 11:31

За ініціативи Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації започатковано благодійну акцію «90 добрих справ» до 90-річчя Одеської області!

Шановні жителі та гості Подільського району долучайтесь до цієї ідеї - це може бути шкільний ярмарок, подарунки дітям, які знаходяться у лікарні, обділені батьківською ласкою чи живуть на прифронтових територіях; допомога людям літнього віку; екологічні заходи (суботники або інші екоініціативи – спробуйте запропонувати свою і заручитися підтримкою однодумців); знайти дім безпритульному чотирилапому другу або ж подарувати книжки бібліотеці; придумати онлайн-активності: різноманітні челенджі, цікаву інформаційну кампанію щодо популяризації даної акції, віртуальні флешмоби на підтримку лікарів (їм у часи пандемії так не просто), військових, які охороняють територіальну цілісність на Сході України та інше.

Подаруйте тепло та турботу оточуючим!
Чекаємо розповідей про вашу участь в акції за електронною адресою voozks@gmail.com

Приєднуйтесь! Робити добро зовсім не складно!

#90Добрихсправдо90річчяОдеськоїобласті.