Обговорені питання територіальної оборони

Дата: 23.02.2022 10:57

22 лютого відбулась зустріч командування Подільського батальйону територіальної оборони з Любашівським селищним головою Геннадієм Павловим за участі депутата Подільської районної ради Сергія Паровика. Були обговорені питання щодо безпеки в Одеській області, Подільському районі та Любашівській громаді, співпраці щодо організації роботи Подільського батальону територіальної оборони відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву».

• У межах своїх повноважень ми продовжуємо підтримувати територіальну оборону в Подільському районі. Вже зараз з бюджету селищної ради на підтримку Подільського батальйону територіальної оборони передбачено 35 тис. грн. – зазначив Геннадій Павлов. Задіюватимемо до співпраці місцеві установи, старостати, спонсорів, зокрема місцевих аграріїв. Адже дуже важливо в цей непростий для України час підтримувати наших захисників.

Одразу після зустрічі Любашівський селищний голова Геннадій Павлов провів робочу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів селищної ради, установ та організацій, які задіяні до роботи по організації територіальної оборони в громаді.