Система “Державний реєстр виборців” тимчасово припинила функціонування

Дата: 25.02.2022 14:07

З метою захисту цілісності бази даних Державного реєстру виборців, забезпечення захисту персональних даних, що зберігаються у цій базі, захисту Реєстру від несанкціонованого доступу, незаконного використання, копіювання, спотворення, знищення даних Реєстру, забезпечення кіберзахисту автоматизованої інформаційно-комунікаційної системи “Державний реєстр виборців” Центральна виборча комісія тимчасово припинила її функціонування на час дії воєнного стану в Україні. Також на цей час припинено ведення Державного реєстру виборців органами ведення ДРВ. Служба розпорядника ДРВ Секретаріату Комісії має невідкладно здійснити заходи, спрямовані на захист цілісності бази даних Реєстру, його апаратного та програмного забезпечення. Органи ведення ДРВ після відновлення функціонування вказаної системи повинні забезпечити опрацювання відомостей періодичного поновлення персональних даних Реєстру, розгляд заяв та запитів виборців. Окрім того, Міністерство закордонних справ України, місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, в яких утворено регіональні органи адміністрування та органи ведення ДРВ, повинні вжити невідкладних заходів щодо збереження обладнання, наданого Розпорядником Реєстру для його функціонування.