Звернення Любашівського селищного голови до підприємців та представників бізнесу!

Дата: 01.03.2022 10:53

Звертаюсь до підприємців та представників бізнесу Любашівської громади!

Не піднімайте ціни на продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни, речі першої необхідності, а також використовуйте для оплати покупок термінали.

Всі під час воєнного стану мають бути згуртовані та допомагати один одному. Не по людськи наживатись на чужій біді. Фінансова нажива під час воєнного стану з етичної точки зору просто недопустима та в умовах воєнного стану прирівнюється до злочину.

Окреме прохання обмежити продаж алкогольних напоїв, під впливом якого можуть бути спровоковані інциденти соціальної напруги або правопорушення.

З боку громади, після нашої перемоги, переглянемо для свідомих підприємців пільги по податкам.