В Подільському районі заборонили продаж алкоголю

Дата: 02.03.2022 08:52

Відповідно до розпорядження голови Подільської районної військової адміністрації Одеської області, в умовах введення воєнного стану, продаж алкоголю та речовин, виготовлених на спиртовій основі в межах Подільського району заборонено з 01 березня 2022 року до особливого розпорядження до закінчення воєнного стану.

Таке рішення прийнято через необхідність попередження вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень.

Правоохоронці будуть жорстко контролювати виконання даного розпорядження.  Під час військового стану продаж алкоголю можна прирівняти до тероризму, що буде покарано розстрілом на місці.

Нині необхідно думати про безпеку й порядок, допомагати нашій армії та берегти себе, тому просимо поставитися всіх із розумінням і не порушувати заборону