Шановні жителі Любашівки! Потрібна допомога

Дата: 07.03.2022 11:38

Шановні жителі Любашівки

Працівники КУ "Зеленбуд" Любашівської селищної ради, в умовах війни працюють майже цілодобово і реально, люди вже виснажені, деякі хворіють і людські ресурси вичерпані.

Потрібна допомога, не на кожен день, а лише у випадку необхідності. Потрібні терміново люди для проведення невідкладних робіт господарського характеру, які за необхідності можуть негайно з'явитись до пункту збору. Якщо є бажаючі допомогти безкорисливо у такий непростий часта та трохи вільного часу передзвоніть до Ольги Грабовецької та залишіть свої контактні дані. За потреби вас покличуть на допомогу.

Також необхідні ліжка, матраци та подушки, можливо в когось є непотрібні, або бувші в користуванні.

По всім питанням звертатись до Ольги Грабовецької 097-46-14-853