Спільна нарада з Одеською ОВА

Дата: 07.03.2022 20:48

07.03.2022 року голова Любашівської громади Геннадій Павлов разом з начальником Подільської районної військової адміністрації Михайлом Лазаренко спільно з керівниками територіальних громад, підрозділів поліції та ДСНС, комендатури взяв участь у відеоселекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації під головуванням Максима Марченка.
Під час роботи керівником області було поставлено додаткові завдання щодо формування бригади територіальної оборони, активізації збору підписів громадян під зверненням стосовно «закриття неба» над Україною.
Крім того, було обговорено роботу штабу гуманітарної допомоги, створення логістичних центрів в районах, розгортання шпиталів з можливостю лікування поранених, дооблаштування бомбосховищ та місць укриття населення.
Начальники районних військових адміністрацій доповідали керівництву області по обстановці на місцях, забезпеченості, проблемним питанням.
Голова Одеської обласної військової адміністрації звернув увагу голів РВА, громад на законність функціонування блок-постів, проведення їх інвентаризації, недопущення пияцтва, мародерства, залякування населення з боку особового складу.
Максим Марченко доручив забезпечити безперебійне енергопостачання в лікарнях та інших об’єктах соціальної сфери, організувати ефективну взаємодію та координацію діяльності голів районних військових адміністрацій та комендантів районів.