Вітання начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка з 8 Березня

Дата: 08.03.2022 07:48

ШАНОВНІ, ДОРОГІ, НАЙКРАЩІ, НІЖНІ, ТА ВОДНОЧАС МУЖНІ ЖІНКИ ПОДІЛЬЩИНИ!
ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, НІЖНОСТІ ТА КОХАННЯ – 8 БЕРЕЗНЯ.

Без жінки уявити наш світ неможливо. І він – цей світ – у якому є жінка – прекрасний. Тому за всіх часів найтепліші слова були присвячені саме жінці.

Сьогодні Ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Серед вас є суспільні діячі і керівники підприємств та організацій, вчителі і лікарі, спортсмени і поліцейські , діячі культури і державні службовці, і військові ЗСУ... Але у першу чергу світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища, сімейного затишку. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Чоловіки завжди схилятимуть голови перед вашою чарівністю та ніжністю. Ви – стимул і опора сильної статі, її надійний тил! Усе найдорожче, що є у нашому житті, пов’язане з жінкою.

Дякуємо Вам за Вашу доброту і турботу, за мудрість і терпіння, за те, що Ви не тільки даруєте життя, а й наповнюєте його сенсом і красою.

Сердечно бажаю Вам здоров’я, нев`янучої молодості та радості в житті. Нехай буде спокій і достаток у Ваших сім`ях, а Ваші серця будуть зігріті теплом, щирістю та повагою рідних і близьких.

Миру Вам, прихильності долі, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій!

Зі святом весни Вас, дорогі жінки!

Низький уклін вам, наші рідненькі!

З повагою, начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко.