До уваги аграріїв!

Дата: 08.03.2022 14:52

Важливо!!!
До уваги аграріїв!!!
Мінагрополітики запустило платформу для допомоги аграріям у проведенні посівної—2022: https://agrostatus.org/. Її мета — з’ясувати, які потреби мають аграрії для успішного старту посівної та допомогти ці потреби покрити за рахунок фондів коштів держави й міжнародної підтримки.
Шановні аграрії!
У цей найскладніший для нашої держави час на нас із вами лежить дуже важлива місія — забезпечити Україну продовольством у повній мірі.
Торік ми реалізували земельну реформу, зібрали рекордний врожай. Завдяки цьому у нас є всі необхідні запаси пшениці, ячменю, кукурудзи, цукру та іншого збіжжя. Наші засіки — повні! Але вони не повинні спустошуватися. Ми повинні зробити все, щоб в цьому році наповнити їх новим щедрим урожаєм.
Зараз на нас покладають надію мільйони українців, адже ви, аграрії, є основою економічного розвитку держави.
Саме тому Мінагрополітики взяло на себе додаткові функції для координації розподілу всього, що необхідно для забезпечення посівної кампанії–2022 (дизелю, насіннєвого матеріалу, добрив, засобів захисту). Для цього створено спеціальну платформу agrostatus.org.
На ній треба заповнити спеціальну заявку за вашими потребами.
Далі Мінагрополітики через засоби зв’язку зорієнтує щодо всіх подальших дій.
Ми об’єднуємося, бо в єдності наша сила.
Ми об’єднуємося заради майбутнього нашої держави.
Ми об’єднуємося, щоб перемогти!
Тримаймо стрій! З нами Бог, і Україна в нашому серці.