НА ВИКОНАННЯ ЛИСТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 10.03.2022 10:41

НА ВИКОНАННЯ ЛИСТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІД 08.03.2022 РОКУ № 62/01- 45/1791/2-22, ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДОВОДИТЬ ДО ВІДОМА НАСТУПНУ ВАЖЛИВУ ІНФОРМАЦІЮ.

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», з метою забезпечення потреб держави спільно із керівниками місцевих органів військової служби правопорядку Збройних сил України, Національної гвардії України, Головного управління Національної поліції в Одеській області забезпечити:

- цілодобовий, безперешкодний пропуск через блок-пости гуманітарних конвоїв, медичного транспорту та вантажних автомобілів з продуктами харчування;

- спрощення огляду автомобілів з дітьми;

- виключення штучних перешкод, які можуть призвести до затримок автомобільного транспорту та створення черг.

Заборонити влаштування додаткових блок-постів без погодження з військовою службою правопорядку Збройних сил України, Національною гвардією, Головним управлінням Національної поліції в Одеській області.

Не допускати затримок на блок-постах гуманітарних вантажів, вантажів першої необхідності (медикаменти, продукти харчування та інше) та небезпечних вантажів (хімікати, легкозаймисті речовини та інше).

Доручення начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка обов’язкове для виконання на всій території Подільського району !!!