ДО УВАГИ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 10.03.2022 14:24

ДО УВАГИ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Усі ми розуміємо, що у важкий час повинні надавати прихисток тим, чиї будинки опинилися під обстрілами.

Громадяни України, які виїхали з населених пунктів різних регіонів України, де відбуваються активні бойові дії, і тимчасово перебувають в населених пунктах Любашівської громади, повинні терміново звернутися для реєстрації до Любашівської селищної ради та старостинських округів.

Якщо у вас уже проживають родина, друзі, знайомі, вони також повинні якнайшвидше зареєструвати своє перебування у нашій громаді, звернувшись з документами, що підтверджують свою особу.

Також надати інформацію про транспорт, на якому прибули та ким працювали на попередньому місці проживання!

Це, в першу чергу, для Вашої безпеки, щоб не виникало незручностей із територіальною обороною, для отримання соціальних виплат та долучення дітей до освітнього процесу!

Облік людей, які прибувають, веде Управління "Центр надання адміністративних послуг" Любашівської селищної ради, адреса: Одеська область, Подільський район, смт. Любашівка, вул. Софіївська,162.

Телефон координаторів:

Ірина м.т. 0679221192.