Про заборону торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі в межах Подільського району Одеської області

Дата: 10.03.2022 14:58

УКРАЇНА ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

01.03.2022                            м.Подільськ                                            № 09/22

Про заборону торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими

на спиртовій основі в межах Подільського району Одеської області

Відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», статті 4 та пункту 13 частини 1 статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1457, з метою забезпечення громадської безпеки і порядку:

1. Заборонити з 12.00 01 березня 2022 року торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі в межах Подільського району Одеської області до особливого розпорядження, але не пізніше, ніж час дії правового режиму воєнного стану.
  2. Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Подільської районної державної адміністрації Одеської області забезпечити оприлюднення цього розпорядження у засобах масової інформації.
  3.  Подільському районному управлінню поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області та органам місцевого самоврядування Подільського району Одеської області забезпечити виконання вказаного розпорядження.
  4. Виконання розпорядження контролюватиму особисто.

Голова

Начальник                                                                                                           Михайло ЛАЗАРЕНКО