Шановні мешканці Подільського району, доброго ранку !

Дата: 11.03.2022 09:23

Повідомляю, що станом на ранок 11 БЕРЕЗНЯ на території району все спокійно, загроз немає, протягом ночі не зафіксовано жодних надзвичайних ситуацій. Близько 5 години ранку територією району пролітав військовий реактивний літак. Вздовж лінії державного кордону працюють літаки та гелікоптери Збройних сил України. Прошу населенння не панікувати. Також правоохоронними органами був відпрацьований сигнал ймовірного мінування певних об’єктів району, інформація не знайшла свого підтвердження.

Всі екстрені служби працюють у посиленому режимі. Порушень державного кордону та прикордонного режиму немає, обстрілів, вибухів не зафіксовано. Подільська районна військова адмінстрація працює в штатному режимі, всі співробітники знаходяться на робочих місцях.

На сьогодні ще планується розгортання ще одного офіційного блокпосту з метою більш доцільного фільтрування та контролю автошляхів району.

Хочу нагадати прості правила для населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру :

Не рекомендується:

· підходити до вікон, якщо почуєте постріли;

· спостерігати за ходом бойових дій;

· стояти чи перебігати під обстрілом;

· конфліктувати з озброєними людьми;

· носити армійську форму або камуфльований одяг;

· демонструвати зброю або предмети, схожі на неї;

· підбирати покинуті зброю та боєприпаси.

Ще раз хочу попередити, що під час військового стану відомості про місцезнаходження військової техніки, озброєння , майна, та розташування особового складу може розглядатися як зрада. Слідкуйте за мітками окупантів , я якщо побачите – негайно повідомляйте у поліцію.

А ми працюємо далі…

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

З повагою, начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко.