ПРОФІНАНСОВАНІ ПЕНСІЇ, ЯКІ ВИПЛАЧУЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ БАНКИ, З ДАТОЮ ВИПЛАТИ ДО 20 БЕРЕЗНЯ, І ЯКІ ВИПЛАЧУЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ УКРПОШТУ - ДО 25 БЕРЕЗНЯ

Дата: 11.03.2022 10:22

Профінансовані пенсії, які виплачуються через банки, з датою виплати до 20 березня, і які виплачуються через Укрпошту - до 25 березня.

Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що Пенсійний фонд України спрямував кошти на виплату:

- пенсій, які люди отримують через банки – всю суму, необхідну для виплати пенсій до 20 березня включно;

- пенсій, які люди отримують через Укрпошту – всю суму, необхідну для виплати пенсій до 25 березня включно.

На виплату пенсій у березні вже спрямовано 38,3 млрд. грн.

З них через:

- уповноважені банки –27,7 млрд. грн,

- АТ “Укрпошта” – 10,6 млрд. грн.

Для людей, які отримували пенсію через Укрпошту за місцем проживання, і були вимушені переміститись, забезпечена можливість отримати пенсію там, де зручно, шляхом переказу коштів без відкриття рахунка в АТ “Укрпошта” або АТ “Ощадбанк”.

Для цього необхідно звернутись та повідомити про зміну місця проживання і бажання отримати пенсію грошовим переказом:

- до Пенсійного фонду України (особисто, телефоном або через електронний кабінет),

- або на «гарячу лінію» Укрпошти.

Люди, які отримують пенсію на рахунки у банках, продовжать її отримувати на ті ж самі рахунки. Їм нікуди звертатись не потрібно.