Волонтери запустили сайт про надання безкоштовного житла для переселенців

Дата: 11.03.2022 11:07

Волонтери запустили сайт https://shelter.dopomagai.org/  про надання безкоштовного житла для переселенців, де власники житла можуть розмістити свої оголошення, а ті, кому потрібне житло, можуть знайти його.  Також там працює гаряча лінія 0(800)332238 (безкоштовно по території України), де  більш ніж 40 волонтерів-операторів цілодобово приймають сотні дзвінків щоденно. Оператори також  допомагають тим, у кого немає смартфону і він або не може розмістити сам оголошення, або знайти прихисток. Якщо у вас є де прийняти тимчасових перселенців, які змушені були полишити свої домівки та евакуюватися - додайте свою можливість на сайт, будь ласка.