Щоденне інформування жителів Любашівської громади під час воєнного стану

Дата: 11.03.2022 11:08

Щоденне інформування жителів Любашівської громади під час воєнного стану

Шановна Любашівська громадо!

Протягом минулої доби на території Любашівської громади надзвичайних подій не відбулось, все спокійно, ситуація знаходиться під контролем, дякуючи Збройним Силам України, Національній поліції та роті охорони.

За інформацією начальника четвертого відділу Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, ситуація в Україні напружена, але контрольована. Вчорашні переговори України з Росією не дали позитивних результатів. Росія не погодилась на припинення вогню, лише поступилися щодо питання гуманітарного коридору з Маріуполя, але невідомо як ця домовленість буде дотримуватись.

Ще раз звертаюсь до жителів громади не нехтувати сигналом "Повітряна тривога", адже коли вона спрацьовує, значить сили ПВО зафіксували в небі України ворожі ракети і в якмй бік вони полетять, тільки ворог знає. Будьте насторожі, бережіть себе та особливо дітей, краще бути готовим до гіршого та вберегтись, чим постраждати, коли є можливість та місце де сховатись.

Для осіб, які переміщуються із зони ведення бойових дій по трасі Київ- Одеса та потребують зупинки на час комендантської години, в смт Любашівка організовано пункт для розміщення 20-30 осіб який розташований в приміщенні готелю.

Контактні особи:

Олег м.т. 0679450769;

Ірина м.т. 0679221192.

У Любашівській громаді формується база приватних будинків та квартир для прийому сімей з дітьми на тимчасове чи постійне проживання для переміщених осіб та евакуйованих.

Якщо особи що приїжджають в громаду мають спеціальність, особливо зараз потрібні медсестри, люди з медичною освітою, вчителі математики, вчителі англійської мови, різноробочі, звертайтесь до селищної ради.

Облік людей, які прибувають, веде Управління "Центр надання адміністративних послуг" Любашівської селищної ради.

Телефон координаторів:

Ірина м.т. 0679221192.

Світлана м.т. 0984296415

Всім любашівчанам, хто на фронті, в роті охороні, територіальній обороні, в тилу, мисливцям, сільгоспвиробникам, підприємцям та всім хто допомагає всім чим може дякую за згуртованість.

Разом ми переможем!

Всім миру та здоров’я!