Благодійники надали ще одну гуманітарну допомогу Любашівській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування

Дата: 18.03.2022 10:51

Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Любашівської селищної ради постійно забезпечується обладнанням та медикаментами, адже вона, під час воєнного стану вже надає медичну допомогу пораненим бійцям з різних міст України.

Раді повідомити, що благодійники надали ще одну гуманітарну допомогу, в тому числі апарат ультразвукової діагностики, який допоможе лікарям швидко і якісно проводити необхідну діагностику.

Щиро дякуємо Сергію Заплітному, Вячеславу Борисюку та волонтерам, які знаходять та доставляють з-за кордону таку необхідну в ці непрості часи медичну апаратуру та лікарські засоби.

Кожна річ та кожен внесок дуже цінний.

Разом до Перемоги!

Фото без описуФото без опису