ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПОДІЛЬЩИНИ!

Дата: 22.03.2022 09:31

Повідомляю, що станом на ранок 22 БЕРЕЗНЯ на території району ситуація стабільна, контрольована.

Порушень Державного кордону, провокацій, обстрілів, вибухів на території Подільського району не зафіксовано.

Хоча протягом доби повітряні тривоги були частіше, але в Подільському районі нічого не трапилося. Вздовж лінії державного кордону працюють літаки та гелікоптери Збройних сил України.

Видано Розпорядження військового коменданта від 21.03.2022 року № 4 "Про заборону незаконного запуску безпілотних летальних апаратів над територією Подільського району". Документ оприлюднений у засобах масової інформації та на Інтернет-ресурсах. Виконання вимог – обов’язкове для всіх громадян !

Мав місце факт вилучення правоохоронцями зброї у громадянина, що незаконно її зберігав.

Вкотре звертаюся до громадян – не спалюйте суху траву ! Не провокуйте пожежі в екосистемах, бережіть природу, диких тварин та птахів. Факти пожеж мали місце протягом минулої доби. Винні будуть притягатися до суворої відповідальності відповідно вимог законодавства.

Всі силові, правоохоронні структури, органи влади, місцевого самоврядування, медичні заклади, служби екстреної допомоги виконують завдання в штатному режимі військового стану.

Продовжується дистанційне навчання в загальноосвітніх закладах району, прошу батьків забезпечити присутність дітей на заняттях.

У громадах району організовано прийом громадян, які вимушені були залишити свої домівки у зв’язку з бойовими діями. Підвозяться продукти харчування, а також ліки та пальне.

Постійно перебуваю на зв’язку із керівництвом області, поліції, ДСНС, ЗСУ та прикордонників. Вдосконалюємо нашу взаємодію та вносимо корективи в спільну діяльність у залежності від змін обстановки.

Дякую ЗСУ, правоохоронцям за сумлінне виконання обов’язків, патріотизм та самовідданість.

Також хочу подякувати рятівникам ДСНС, які ліквідовують пожежі, рятують людей. Дякую людям цієї мужньої професії за сумлінну працю, та постійну готовність допомогти нашим громадянам.

Наша боротьба - справедлива, і перемога буде за нами!

Слава Україні!

З повагою,