Шановні аграрії Подільського району!

Дата: 24.03.2022 09:33

Інформую Вас, що з метою організації проведення весняно-літніх робіт в оптимальні строки у період військового стану, досягнуто домовленості з військовим комендантом Подільського району, начальником Подільського районного управління поліції про надання можливості сільгоспвиробникам проводити посівні роботи на полях у сільській місцевості ЦІЛОДОБОВО.
Сільськогосподарські роботи в прикордонній смузі, їх час, тривалість, відстань від лінії державного кордону України в обов’язковому порядку погоджувати з підрозділами державної прикордонної служби України за місцем проведення вказаних робіт.
Будь-які сільськогосподарські роботи забороняються на земельних ділянках ближче ніж за 50 метрів до лінії державного кордону.
З повагою,
Начальник Подільської районної військової адміністрації