Спалювання сухої трави та іншої рослинності - злочин!

Дата: 24.03.2022 14:00

Проблему спалювання сухої трави та іншої рослинності розглянуто сьогодні під час засідання адміністративної комісії Любашівської селищної ради на яку були запрошені особи, які спалювали сухостій.

Нагадуємо, що 03 березня 2022 р. внесено зміни до Кримінального кодексу України, які посилюють відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану.

Так, у статті 113 «Диверсія» до переліку злочинів, вчинених з метою ослаблення держави або інших дій, спрямованих на знищення людей чи завдання шкоди їхньому здоров’ю, відтепер додано і навмисні підпали, зокрема й сухої рослинності.
Відтепер такі дії розцінюються як злочин, за який передбачено покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

На виявлених порушників адміністративною комісією Любашівської селищної ради будуть складені адміністративні протоколи на накладені відповідні штрафи.

Отже, усім бажаючим спалювати сухостій пропонуємо зважити на міру відповідальності та забути про таку практику.