ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 28 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ ЩОДО СИТУАЦІЇ У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ

Дата: 28.03.2022 10:15

9-й рік війни. 33 день повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. 33 день героїчного спротиву нашого народу проти московської навали. Ми стоїмо! Наші захисники мужньо боронять нашу країну на всіх рубежах. На деяких ділянках підрозділи ЗСУ, Тероборони та добровольчих батальйонів перейшли у наступ. А ми працюємо усі задля нашої Перемоги!

На території працює цілодобово оперативний штаб при районній військовій адміністрації. Гаряча лінія ( 04862 - 2-38-00).

На даний момент пріоритетним завданням штабу є створення резервів продовольчих та непродовольчих товарів( борошно, крупи, макаронні вироби, консерви, медикаменти, а також дитяче харчування тощо).

Станом на ранок 28 березня загальна ситуація у Подільському районі контрольована.

Минула доба на території району, завдяки нашим захисникам, була спокійною.

За оперативною інформацією прикордонних служб загроза вторгнення з боку Придністров’я на даний час відсутня.

Комендантська година - з 20.00 до 6.00. Проте ще раз нагадую, що потрібно дотримуватися всіх вимог.

Усі комунальні підприємства району працюють у штатному режимі. Об’єкти критичної інфраструктури — повністю під підвищеним контролем охорони.

Звертаю вашу увагу: шановні жителі району , сплачуйте вчасно за комунальні послуги!

Нині триває війна на терені нашої Держави, яка вимагає скоординованих зусиль всіх громадян. У цей складний час фінансове і моральне навантаження відчуває кожна родина. Водночас, для подальшого стабільного функціонування всіх служб громад потрібно відповідально ставитись до сплати комунальних послуг та податків.

Серед українців ширяться чутки про анулювання оплати комунальних платежів та кредитів в умовах воєнного стану.

Це неправда — війна не звільняє громадян від цих виплат і їх слід сплачувати у повному обсязі.

Однак при цьому на час війни зупинили всі пені та штрафи. Тобто тих, хто не зможе заплатити, не каратимуть. Але рано чи пізно сплатити заборгованість доведеться. Усім доброчесним жителям району дякую за відповідальність і громадянську позицію!

У громадах району працюють гуманітарні центри, оперативні штаби, які надають допомогу внутрішньо переміщеним особам.

Відповідні служби моніторять ціни на продукти харчування.

Щиро дякуємо співробітникам районного управління ГУ НПУ і МНС та всім працівникам служб та установ району, які підтримують та забезпечують повноцінне життя нашого району.

Віримо в ЗСУ!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава українському народові!

Ми вистоїмо! Ми переможемо!

Голова Подільської районної ради Софія ХОДЮК