У Любашівській громаді відзначили 78 річницю визволення від німецько-румунських окупантів

Дата: 30.03.2022 09:54

30 березня біля Меморіалу Слави в смт Любашівка проведено мітинг та покладання квітів з нагоди відзначення 78-ї річниці визволення Любашівського району від німецько-румунських окупантів

Цього дня, вшанували героїчний подвиг визволителів та поклали живі квіти до Меморіалу Слави представники Любашівської селищної ради, організації ради ветеранів, трудових колективів, жителі та представники громадськості.

Вшанувати пам’ять Героїв Другої Світової війни та пам'ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації всеукраїнською хвилиною мовчання.

Скільки б часу не минуло, ми в неоплатному боргу перед тими хто тоді, і хто тепер стоїть на передовій лінії фронту.

Всім миру!

Вічна Слава Героям!