Допомога переселенцям 2022: як здійснюється виплата коштів?

Дата: 30.03.2022 15:11

Допомога переселенцям 2022: як здійснюється виплата коштів?

Для підтримки внутрішньо переміщених осіб на території України передбачена щомісячна допомога від держави в розмірі 2000 гривень на місяць для дорослого і 3000 гривень на місяць для дітей та осіб з інвалідністю. Ця виплата нараховується щомісяця протягом воєнного стану + 1 місяць після його закінчення або скасування. Заявку можна подати за допомогою додатку Дія https://diia.gov.ua/ або особисто звернувшись до ЦНАПу. Допомогу зможуть отримувати ті, хто одержав довідку внутрішньо переміщеної особи. ЦНАП Любашівської селищної ради запрошує осіб, які вимушені були покинути місце постійного проживання і проживають на території Любашівської громади зареєструватись та отримати довідку про взяття на облік ВПО. Детальну консультацію можна отримати за адресою: вул. Софіївська,162, смт. Любашівка, або за телефонами:2-62-61;2-11-04.