Розпорядженням військового коменданта військової комендатури Подільського району заборонено цивільним особам пересуватися у військовій формі

Дата: 31.03.2022 14:27

За порушення вказаних вимог зловмисників буде притягнено до відповідальності за ст.186-8 Кодексу України про адміністративні правопорушення (накладення штрафу від 150 до 200 неоподатковуваних мінімумів громадян з конфіскацією відповідної форми одягу, повторно протягом року – накладення штрафу від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів громадян або громадські роботи на строк від 30 до 40 годин, із конфіскацією відповідної форми одягу).