Інформування жителів Любашівської громади під час воєнного стану

Дата: 04.04.2022 10:46

Інформування жителів Любашівської громади під час воєнного стану

Шановна Любашівська громадо!

На території Любашівської громади все спокійно, за винятком оголошення повітряної тривоги. Все спокійно, ситуація знаходиться під контролем, дякуючи Збройним Силам України, Національній поліції та роті охорони. Завдяки їм ми маємо надійний і міцний тил.

Щодня, за результатами засідання оперативного штабу під моїм керівництвом спільно з начальником четвертого відділу Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки розглядаються основні питання життєдіяльності громади, визначаються завдання щодо забезпечення роботи інфраструктури громади, належної роботи всіх служб, установ, організацій та громадян в умовах воєнного стану.

Загальнонацілнальною хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації. Особливо боляче за вбитих окупантами мирних людей зі звільнених міст Буча, Ірпінь та Гостомель Київської області. Жоден злочин не залишиться безкарним.

Вічна пам’ять Героям, які загинули!

Перемога буде за нами! Україна понад усе!

Любашівський селищний голова                          Геннадій Павлов