Розпалювати вогонь біля ліній електропередач заборонено!

Дата: 04.04.2022 11:24

Розпалювати вогонь біля ліній електропередач заборонено!

Попри численні попередження та звертання жителі Любашівської громади продовжують влаштовувати пожежі, що загрожує життю, здоров’ю, майну та добробуту багатьох. Це значно ускладнює роботу рятувальників, ресурси яких і так обмежені, особливо у час воєнного стану!

З огляду на це, адміністрація ПАТ "НЕК "Укренерго" звертається до жителів  Одеської області із нагадуванням: не паліть траву, сухостій, сміття та дотримуйтесь правил пожежної безпеки поблизу енергооб’єктів!

Категорично заборонено розводити багаття поблизу енергетичних об’єктів, особливо під повітряними лініями електропередач. Відкритий вогонь на полях, через які проходять високовольтні лінії, здатен спричинити замикання, що може призвести до руйнівних наслідків. Висока температура спалює кисень і розріджує повітря, тому зникає ізоляційний повітряний прошарок між проводом і землею. Під дією неконтрольованого вогню провід лінії електропередачі також може перегрітися й обірватися, створюючи небезпеку ураження електричним струмом тих, хто знаходиться під ним.

У разі, якщо ви стали свідком пожежі поблизу підстанцій чи ліній електропередач - телефонуйте до рятувальної служби!

Будьте відповідальними, бережіть своє життя і життя тих, хто поруч!