В Україні стартувала ініціатива “Сади Перемоги”

Дата: 11.04.2022 14:47

28 березня 2022 року в Україні стартував проект “Сади Перемоги”.

Це всеукраїнська ініціатива, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування ресурсів для вирощування продуктів харчування задля недопущення продовольчої кризи в Україні.

В 2022 році, в зв'язку з війною, існує висока загроза (за даними проекту „Супровід урядових реформ в України“ (SURGe), що урожай сільськогосподарської продукції, може бути на 42 відсотки менше ніж 2021 році.

А це реальна загроза голоду.

Ініціатива “Сади Перемоги” включає:

- консультаційну підтримку громадам та домогосподарствам щодо організації Садів Перемоги;

- консультування щодо ефективного городництва, зберігання та переробки вирощеної продукції;

- комунікаційні заходи, спрямовані на заохочення кожної українки та українця долучитися до вирощування вдома.

Ініціатива “Сади Перемоги” впроваджується проектом „Супровід урядових реформ в України“ (SURGe), що впроваджується Alinea International за фінансової підтримки Уряду Канади та у співпраці з Міністерством розвитку громад та територій України.

08 квітня відбулась відеоконференція з представниками територіальних громад Одеської та Полтавської областей, а також відповідних обласних військових адміністрацій.

Проектом „Супровід урядових реформ в України“ (SURGe) опрацьовується спільно з Мінрегіоном можливість виділення цільової субвенції для активізації вирощування продуктів харчування на присадибних ділянках в територіальних громадах. Також проект наразі напрацьовує типову дорожню карту та типову програму з даного питання, яка може бути прийнята тергромадами та найближчим часом буде надіслана їм для використання в роботі.

Більш детальна інформація про ініціативу “Сади Перемоги” за посиланням

або на сайті  https://www.sadyperemohy.org

Закликаємо всіх любашівчан та  внутрішньо переміщених осіб які планують залишитись жити та працювати в Любашівській громаді, прийняти активну участь в Ініціативі “Сади Перемоги”.

Впровадження в Любашівській територіальній громаді ініціативи “Сади Перемоги” - це внесок Любашівщини у Перемогу України!