ІНСПЕКТОР ПРАЦІ

Дата: 14.04.2022 08:17

ІНСПЕКТОР ПРАЦІ

Нещодавно, керівник Любашівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Тетяна Подолян провела робочу зустріч з головним державним інспектором відділу з питань оплати праці Управління з питань праці Олександром Гонтарем  щодо дотримання норм трудового законодавства під час ведення воєнного стану в Україні та провели спільну інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами, які внаслідок збройної агресії  прибули із інших регіонів та осіб які планують виїжджати або перетинати кордон України та  про ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.

Олександр Гонтар  проінформував, що 24 березня набрав чинності Закон України "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану" №2136-IX від 15.03.2022 р. Цим законом визначаються особливості трудових відносини працівників усіх підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, виду діяльності і галузевої належності, а також осіб, які працюють за трудовим договором з фізичними особами, на період дії воєнного стану, введеного відповідно до Закону України “Про правовий режим воєнного стану”.

Більш детально з даним законом можливо ознайомитися за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2136-20.