Отримали гуманітарну допомогу для постраждалих, переміщених осіб

Дата: 19.04.2022 11:04

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, діючи в дусі партнерства та з урахуванням невідкладної необхідності запровадження заходів програми, спрямованої на порятунок життя дітей і громад, які постраждали в результаті війни в Україні, організував надання Одеському обласному центру соціальних служб гуманітарну допомогу для постраждалих, переміщених осіб, які знаходяться в Одеській області. Саме завдяки цьому, 18.04.2022 працівниками Одеського обласного центру соціальних служб було передано частину такої гуманітарної допомоги Центру соціальних служб Любашівської селищної ради КУ "Центр соціальних служб" Любашівської селищної ради , Центру надання соціальних послуг Яськівської сільської ради Центр надання соціальних послуг Яськівської сільської ради, Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради Центр надання соціальних послуг Визирської сільської ради та Одеському обласному центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді Garmonia Centr.