Дата: 22.04.2022 10:30

Запрошуємо сім'ї з дітьми вимушено переміщених осіб прийти сьогодні до Будинку культури селища Любашівка та взяти участь у акції "Великодній кошик" з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового.

22 квітня 2022 року, з 12.00 до 14.00 год. у фойє Будинку культури внутрішньо переміщені маленькі українці можуть отримати пасхальні подарунки від жителів Любашівської селищної територіальної громади де тимчасово знайшли прихисток.

Один "Великодній кошик" - одна усмішка людини, яка в скрутний час відчує турботу та ніжність в таке чисте, світле свято Великодня!

Чужої біди не буває! Ми - разом!