Відбулася робоча зустріч фахівців КУ «Центр соціальних служб» Любашівської селищної ради та Подільського районного сектору N° 4 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській областв

Дата: 27.04.2022 11:29

27 квітня 2022р. відбулася робоча зустріч фахівців КУ «Центр соціальних служб» Любашівської селищної ради та Подільського районного сектору N° 4 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській областві.

В ході зустрічі обговорено алгоритм подальшої ефективної співпраці у сфері організації здійснення соціально-виховної, профілактичної роботи, реалізації спільних профілактичних та інформаційних заходів із дітьми та молоддю, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням з метою сприяння виправленню, ресоціалізації засуджених, профілактиці злочинності, попередженню вчинення нових злочинів та правопорушень під час дії військового стану в країні.