До уваги власникам пасік! Як перевозити пасіку під  час дії  комендантської  години?

Дата: 27.04.2022 16:49

Щоб перевезти пасіку за межі населеного пункту у період дії комендантської години, потрібно мати необхідні документи - перепустку.

Для отримання перепустки бджолярам, власникам пасік потрібно звернутись до відділу перспективного розвитку і сільського господарства Любашівської селищної ради з наступним пакетом документів:

- заява власника пасіки;

- заява на транспортний засіб, який буде залучений у перевезенні пасіки;

- копії документів, які засвідчують власника пасіки .

За додатковою інформацією звертатись до відділу перспективного розвитку і сільського господарства селищної ради за тел.(04864) 2-22-10