До уваги мешканців Любашівської громади!

Дата: 28.04.2022 14:59

До уваги мешканців Любашівської громади!

Ви можете безкоштовно отримати консультації та пройти діагностику і обстеження офтальмологічної патології фахівцями офтальмологічної бригади від ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова НАМП України"  на базі Любашівської лікарні.

Вже зараз подавайте заявки про необхідність обстеження, під час особистого звернення в кабінеті № 53 поліклінічного відділення, або за телефоном реєстратури 2-12-73 поліклінічного відділення комунального некомерційного підприємства "Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Любашівської селищної ради. Під час запису не забудьте вказати свої  контактні дані.

Про дату роботи виїзної  офтальмологічної бригади ви будете повідомлені телефоном, також буде опубліковане оголошення на сайті Любашівської селищної ради.