Привітання з Днем матері

Дата: 06.05.2022 11:15

Дорогі жінки Любашівської селищної територіальної громади!

У другу неділю травня українські родини відзначають День Матері. У цей день ми відшукуєм особливі слова, щоб засвідчити щиру вдячність за безмежну любов, постійну турботу, ніжність і ласку найдорожчій людині - матері, яка подарувала кожному з нас радість життя.

В Україні мама з глибини століть вважається берегинею домашнього вогнища та людиною, яка є рідною для всіх нас. Мама завжди самовіддано любить своїх дітей, незважаючи ні на що, і завжди рада нашим перемогам і щиро співчуває невдачам.

Майбутнє України в руках матерів, бо саме матері виховали тих, хто сьогодні став на захист нашої держави. Дякую усім матерям, чиї сини зараз на фронті. Ваші діти - Герої сучасної України!

Від всієї душі бажаю всім матерям Любашівщини щедрого сонячного тепла, міцного здоров’я на довгі роки, любові і поваги від дітей, внуків, родинного благополуччя,  злагоди і миру.

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ