Дата: 06.05.2022 11:16

Дорогі ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій!

Шановна громадо!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ця Перемога дісталася нечувано дорогою ціною мільйонів життів наших співвітчизників. Ніколи раніше не було так боляче, адже минулого року святкуючи День Перемоги ми й не думали, що страшне і зловіще слово "ВІЙНА" промовлятимуть з глибокою скорботою українці та вся світова спільнота.

Нестримно плачуть сивочолі ще живі ветерани та свідки жахливих подій Другої світової війни, адже на передовій їх онуки та сини боронять Україну від російських загарбників, гинуть мирні жителі, діти, сплюндровані міста та села.

У ці пам'ятні дні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою шаною пригадати загиблих воїнів, щиро подякувати ветеранам, які поряд з нами. Ми пам’ятаємо усіх Героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в тій жахливій війні.

Сьогодні сотні тисяч наших хлопців повторюють подвиги їхніх дідів на полі бою, захищаючи честь кожного українського міста та населеного пункту. Низький уклін усім захисникам, які віддають все, навіть своє життя заради щастя та незалежності України.

Не зможуть загарбники поставити Україну на коліна, адже стали на захист Вітчизни всі, хто може тримати зброю в руках, всі, хто любить Україну і вірить у її щасливе майбутнє.

Низький уклін нашим воїнам, нащому героїчному народу визволителю!

Миру всім нам!

Ми переможемо!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ