Привітання з Всесвітнім днем медичних сестер

Дата: 10.05.2022 10:32

Вітаю усіх медсестер та медбратів Любашівської селищної територіальної громади з професійним святом – Всесвітнім днем медичних сестер!

Люди цієї професії приймають на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігають найцінніше, що є у людини - її життя. Саме на медсестр випадає значна частина всієї турботи про хворих які виконують всі призначення лікаря.

Цього трагічного року медичні сестри разом із лікарями та усіма медичними працівниками постали перед особливим викликом. Поки наші воїни захищають українські землі на полях бою, медичні працівники щодня рятують життя українців на фронті і в тилу.

Сьогодні, медичні сестри і медбрати всіх медичних закладів Любашівської селищної ради оперативно та професійно надають необхідну медичну допомогу жителям громади та військовослужблвцям. Праця кожного з Вас наближає нашу Перемогу над російським ворогом.

Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, щастя, благополуччя.

Миру, щастя, міцного здоров'я та перемоги нам усім!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ