15 травня День пам'ятi жертв політичних репресій

Дата: 13.05.2022 11:11

У третю неділю травня в Україні щорічно відзначається День пам'яті жертв політичних репресій з метою вшанування пам’яті тих мільйонів наших співвітчизників, які загинули внаслідок політичних репресій тоталітарного комуністичного режиму.

Через терор і репресії пройшли усі верстви українського населення: від наукової та творчої інтелігенції до селян. Мільйони українців, зокрема і наших земляків, було закатовано у застінках НКВС, розстріляно, відправлено у табори, тюрми, висилки. Їм було винесено смертний вирок лише за те, що були українцями і мали сміливість говорити про це вголос.

Цього трагічного дня, вшануймо всіх тих, хто став жертвою політичних репресій лише тому, що мав власну думку і прагнув жити у вільній та щасливій Україні.

Бажаю усім жителям нашої громади миру, щастя, міцного здоров'я та Перемоги нам усім!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ