Привітали працівників БТІ з професійним святом

Дата: 23.05.2022 11:21

Сьогодні Любашівський селищний голова Геннадій Павлов привітав працівників комунального підприємства "Бюро технічної інвентаризації Любашівської селищної ради" з професійним святом – Днем працівників БТІ.

З нагоди професійного свята, Геннадій Павлов нагородив Подякою Любашівської селищної ради комунального підприємства "Бюро технічної інвентаризації Любашівської селищної ради" за  сумлінну працю, високий професіоналізм і компетентність, вагомий внесок у підвищення ефективності та якості обслуговування населення та з нагоди відзначення Дня працівників бюро технічної інвентаризації.

Послугами БТІ користується практично кожен житель Любашівської громади, адже дуже багатьом доводиться продавати або купувати нерухомість різних видів.

Нехай ваша праця завжди оцінюється по достоїнству!

Успіхів в роботі і житті!