Співчуття

Дата: 09.06.2022 08:24

Любашівський селищний голова, виконавчий комітет, апарат та депутати селищної ради висловлюють щирі співчуття рідним і близьким з приводу важкої втрати - передчасної смерті колишнього директора Любашівського районного будинку культури Сербіна Миколи Васильовича.

Висловлюємо щирі слова співчуття родині, рідним, близьким, колегам та друзям з приводу непоправної втрати. Сьогодні, у цей важкий час  разом з вами низько схиляємо голову у скорботі.

Світлий, добрий спомин про Миколу Васильовича та його внесок у розвиток культури громади завжди житиме в серцях рідних, любашівчан, усіх, хто його знав, любив і поважав його.

Вічна пам’ять!