Вітання з нагоди 255-ї річниці заснування села Троїцьке!

Дата: 10.06.2022 13:26

Шановні жителі Троїцького старостату

Любашівської селищної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Святої Трійці та з нагоди 255-ї річниці заснування села Троїцьке!

Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ села Троїцьке, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села - це перш за все успіхи його жителів - працелюбних, добрих і чесних людей.

Кожного року троїчани, великою дружньою родиною влаштовували грандіозне святкування до Дня святої Трійці та Дня села. Нажаль, цей ювілей в історії Любашівщини припав на час війни. В цьому році не до святкувань, більшість троїчан зі зброєю в руках захищають свій рідний край, свої сім'ї та Україну від ворога.

Віримо в Перемогу та в те, що наступного року Зелені свята в Троїцькому будуть проведені ще краще, в народних традиціях, та як завжди на високому рівні.

Від щирого серця й від усієї душі бажаю усім здоров’я, щастя, добра, достатку.

Селу Троїцьке - процвітання, стабільності та розвитку, бути і надалі вічно квітучим і красивим  краєм, де життя кожної людини, кожної родини наповнюється теплом, радістю і впевненістю у майбутнє!

Зі святом!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ